ERJ3EKF3302V
MFR.Part #
ERJ3EKF3302V
JLCPCB Part #
C278619
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS