ERJ3EKF3161V
MFR.Part #
ERJ3EKF3161V
JLCPCB Part #
C403153
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.16kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS