ERJ3EKF2320V
MFR.Part #
ERJ3EKF2320V
JLCPCB Part #
C403083
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS