ERJ3EKF2211V
MFR.Part #
ERJ3EKF2211V
JLCPCB Part #
C403076
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS