ERJ3EKF2052V
MFR.Part #
ERJ3EKF2052V
JLCPCB Part #
C403061
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 20.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS