ERJ3EKF1201V
MFR.Part #
ERJ3EKF1201V
JLCPCB Part #
C278607
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS