ERJ-3BWJR062V
MFR.Part #
ERJ-3BWJR062V
JLCPCB Part #
C2088192
Description
-55℃~+155℃ 330mW 62mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS