ERJ-3BWJR051V
MFR.Part #
ERJ-3BWJR051V
JLCPCB Part #
C4100708
Description
-55℃~+155℃ 330mW 51mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS