ERJ-3BWJR036V
MFR.Part #
ERJ-3BWJR036V
JLCPCB Part #
C2088964
Description
-55℃~+155℃ 330mW 36mΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS