ERJ-3BWJR030V
MFR.Part #
ERJ-3BWJR030V
JLCPCB Part #
C2088014
Description
-55℃~+155℃ 30mΩ 330mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS