ERJ-3BWFR100V
MFR.Part #
ERJ-3BWFR100V
JLCPCB Part #
C2074922
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 330mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS