ERJ-3BWFR082V
MFR.Part #
ERJ-3BWFR082V
JLCPCB Part #
C2092806
Description
-55℃~+155℃ 330mW 82mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS