ERJ-3BWFR051V
MFR.Part #
ERJ-3BWFR051V
JLCPCB Part #
C2079484
Description
-55℃~+155℃ 330mW 51mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS