ERJ-3BWFR047V
MFR.Part #
ERJ-3BWFR047V
JLCPCB Part #
C2080281
Description
-55℃~+155℃ 330mW 47mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS