ERJ-3BWFR039V
MFR.Part #
ERJ-3BWFR039V
JLCPCB Part #
C4124432
Description
-55℃~+155℃ 330mW 39mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS