ERJ-3BQF2R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-3BQF2R0V
JLCPCB Part #
C2078536
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS