ERJ2RKF9763X
MFR.Part #
ERJ2RKF9763X
JLCPCB Part #
C416584
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS