ERJ2RKF9093X
MFR.Part #
ERJ2RKF9093X
JLCPCB Part #
C2085054
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS