ERJ2RKF9091X
MFR.Part #
ERJ2RKF9091X
JLCPCB Part #
C400642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS