ERJ2RKF8201X
MFR.Part #
ERJ2RKF8201X
JLCPCB Part #
C413094
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS