ERJ2RKF7683X
MFR.Part #
ERJ2RKF7683X
JLCPCB Part #
C416574
Description
-55℃~+155℃ 100mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS