ERJ2RKF6813X
MFR.Part #
ERJ2RKF6813X
JLCPCB Part #
C409926
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS