ERJ2RKF6810X
MFR.Part #
ERJ2RKF6810X
JLCPCB Part #
C416567
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS