ERJ2RKF6802X
MFR.Part #
ERJ2RKF6802X
JLCPCB Part #
C77607
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS