ERJ2RKF6200X
MFR.Part #
ERJ2RKF6200X
JLCPCB Part #
C413077
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS