ERJ2RKF5600X
MFR.Part #
ERJ2RKF5600X
JLCPCB Part #
C278600
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS