ERJ2RKF5112X
MFR.Part #
ERJ2RKF5112X
JLCPCB Part #
C2076792
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS