ERJ2RKF5101X
MFR.Part #
ERJ2RKF5101X
JLCPCB Part #
C278598
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS