ERJ2RKF5100X
MFR.Part #
ERJ2RKF5100X
JLCPCB Part #
C400634
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS