ERJ2RKF4642X
MFR.Part #
ERJ2RKF4642X
JLCPCB Part #
C416544
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS