ERJ2RKF4422X
MFR.Part #
ERJ2RKF4422X
JLCPCB Part #
C416540
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS