ERJ2RKF4302X
MFR.Part #
ERJ2RKF4302X
JLCPCB Part #
C400629
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS