ERJ2RKF4222X
MFR.Part #
ERJ2RKF4222X
JLCPCB Part #
C2077085
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS