ERJ2RKF4122X
MFR.Part #
ERJ2RKF4122X
JLCPCB Part #
C416536
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS