ERJ2RKF4120X
MFR.Part #
ERJ2RKF4120X
JLCPCB Part #
C3025680
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS