ERJ2RKF392X
MFR.Part #
ERJ2RKF392X
JLCPCB Part #
C416534
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS