ERJ2RKF3651X
MFR.Part #
ERJ2RKF3651X
JLCPCB Part #
C416527
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS