ERJ2RKF3323X
MFR.Part #
ERJ2RKF3323X
JLCPCB Part #
C416521
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS