ERJ2RKF3320X
MFR.Part #
ERJ2RKF3320X
JLCPCB Part #
C416520
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS