ERJ2RKF3302X
MFR.Part #
ERJ2RKF3302X
JLCPCB Part #
C278593
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS