ERJ2RKF3093X
MFR.Part #
ERJ2RKF3093X
JLCPCB Part #
C416515
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS