ERJ2RKF28R7X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ2RKF28R7X
JLCPCB Part #
C416509
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 28.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS