ERJ2RKF2801X
MFR.Part #
ERJ2RKF2801X
JLCPCB Part #
C409906
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS