ERJ2RKF2800X
MFR.Part #
ERJ2RKF2800X
JLCPCB Part #
C416507
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS