ERJ2RKF2672X
MFR.Part #
ERJ2RKF2672X
JLCPCB Part #
C2077115
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS