ERJ2RKF2553X
MFR.Part #
ERJ2RKF2553X
JLCPCB Part #
C2986594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS