ERJ2RKF2550X
MFR.Part #
ERJ2RKF2550X
JLCPCB Part #
C2076920
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 255Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS