ERJ2RKF2322X
MFR.Part #
ERJ2RKF2322X
JLCPCB Part #
C416499
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS