ERJ2RKF2102X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ2RKF2102X
JLCPCB Part #
C400613
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS