ERJ2RKF1962X
MFR.Part #
ERJ2RKF1962X
JLCPCB Part #
C416490
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS